Nanorouška RIFTELEN - univerzální velikost

Kód: NR001
Doprodej
Značka: FILTREX
29 Kč / ks 23,97 Kč bez DPH
Máme skladem (19 ks)
Možnosti doručení

Pratelná rouška

Ušitá z nanovlákenné filtrační membrány RIFTELEN® pro opakované použití.
Splňuje aktuální mimořádná opatření pro nošení ochranných prostředků dýchacích cest.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato rouška je vhodná pro lidi běžné postavy. Je opatřená elastickou gumičkou pro upevnění za hlavu a nosním těsnícím páskem kopírující tvar nosu. 

Je složena ze tří vrstev.
- vnější nosná vrstva je vyrobena z netkanné textilie z polypropylenu 
- vnitřní nanovlákenná filtrační vrstva je vyrobena z polyamidu
Pro laminaci membrány je použit ultrazvuk. Filtrační účinnost je 98,57 % (0,6 µm).

Byla navržená tak, aby byla odolná proti poškození a dala se opakovaně prát.

Nejedná se o certifikovaný zdravotnický prostředek. Jedná se o ochrannou roušku ušitou z nanovlákenné filtrační membrány RIFTELEN®, která má testovanou filtrační účinnost. Má velmi dobrou prodyšnost, hydrofobní povrch, který odpuzuje vodu. Je odolná proti zvlhnutí.

Státní zdravotní ústav vydal kladný odborný posudek o zdravotní nezávadnosti. Nanorouška RIFTELEN® je bezpečná pro lidské zdraví při styku s kůží.

Nanovlákenná filtrační membrána RIFTELEN® byla navržená tak, aby byla odolná proti poškození a dala se opakovaně prát. Proto je pro vnější nosnou vrstvu použit polypropylenový materiál o vyšší plošné hmotnosti 90 g/m2. Vnitřní nanovlákenná filtrační vrstva je vysoce kvalitní a odolná od společnosti Pardam Nano4Fibers s.r.o. Laminace ultrazvukem zajišťuje, že při opakovaném praní nedochází k delaminaci membrány. Proto je možno tuto membránu vyprat minimálně 30x bez ztráty filtrační účinnosti, tímto se tento materiál výrazně liší oproti konkurenci.

Nanovlákenná filtrační membrána RIFTELEN® se kromě výroby nanoroušek také používá ve filtraci v potravinářství. Vysoká kvalita zpracování této membrány je doložena potravinářským atestem od Institutu pro testování a certifikaci, a.s.

Sterilizace:
můžete použít dezinfekci na bázi ethanolu (70%). Pro praní nanoroušky RIFTELEN® můžete použít automatickou pračku. Zvolte program „syntetika“ na 40–60°C. Nepoužívejte aviváže, bělidlo ani agresivní čistící prostředky. Nepoužívejte intenzivní ždímání, nanorouška absorbuje jen velmi málo vlhkosti. Pro vytvarování nanoroušky RIFTELEN® v okolí nosu je použit drátek. Tento drátek je možno z nanoroušky vytáhnout, nanoroušku můžete vyprat bez drátku a následně drátek vrátit. Nanorouška se nesmí žehlit!!!

Pro regeneraci nanoroušky RIFTELEN® nepoužívejte mikrovlnou troubu, ani ji nenapařujte! 

 

Výrobce nanoroušky je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR. – www.nanoasociace.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Roušky
Hmotnost: 0.1 kg
Výrobce: FILTREX
Materiál: netkaná textilie
Balení: 1 ks
Velikost: Univerzální
Počet vrstev: třívrstvé
Požadované vlastnosti: S nanovlákennou membránou
Způsob upevnění: na gumičky
Barva: bílá
Facebook