Vrácení zboží

Nevyhovuje Vašim představám zakoupené zboží? Samozřejmě jej můžete vrátit do 14 dnů od převzetí a to tak, že je nutné zboží doručit zpět do našeho skladu na adresu: Atelos s.r.o., Jana Nepomuckého 92, 252 19 Chrášťany. Dále viz obchodní podmínky.


Objednané zboží můžete vrátit osobně.

Osobní vrácení je možné pouze na adrese skladu: Atelos s.r.o., Jana Nepomuckého 92, 252 19 Chrášťany. 

Bohužel nemáme kamennou prodejnu a tak je nutné na osobním vrácení být předem dohodnut na setkání s naším pracovníkem. Nejlepší je nám na email info@protectime.cz napsat, že objednané zboží chcete vrátit, a to osobně na adrese skladu v Chrášťanech. 

Dohodneme se na dnu a čase vrácení, který Vám vyhovuje a zboží jednoduše vrátíte. Finance je možné vrátit při doručení v hotovosti nebo následně po vrácení bankovním převodem. Záleží na Vás, jaký způsob Vám vyhovuje.

Na adrese sídla firmy v Praze, vrácení není možné!

 

Objednané zboží můžete vrátit také prostřednictvím přepravce.

Zboží je nutné zabalit ideálně do původního obalu, tak aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.

Jelikož náklady na zaslání zpět k nám do skladu jsou na Vaší straně (hradíte je Vy) je na Vás, jakého přepravce/doručovatele využijete.

Řádně zabalené zboží je nutné nám zaslat bez dobírky na adresu skladu a to Atelos s.r.o., Jana Nepomuckého 92, 252 19 Chrášťany. S kontaktními údaji pro přepravce a to telefon +420 722 163 700 a email info@protectime.cz.

Jakmile budete znát číslo balíku, napíšete nám informaci na email info@protectime.cz, že nám vracíte objednané zboží s tím, že bylo zasláno přepravcem ……… s označením balíku číslo …..….., abychom jej očekávali. Neohlášené balíky nebudou od přepravce ve skladu převzaty a vrátí se Vám zpět.

Do emailu nám také napište o jakou objednávku (její číslo, nebo číslo faktury) se jedná a bankovní spojení pro vrácení platby. Pokud v objednávce bylo více zboží a Vy vracíte jen část, tak prosíme o informaci jaké zboží nám vracíte.

 

Možnost využití výdejního místa Zasilkovny  

Abychom Vám ušetřili pár korun, můžete nám balík zaslat také prostřednictvím Zásilkovny a balíček zaslat na výdejní místo Zásilkovna depo Rudná, K Vypichu 468. Nezapomeňte při podání balíku Zásilkovně uvézt údaje příjemce, tedy nás a to Atelos s.r.o., kontaktní telefonní spojení +420 722 163 700 a email info@protectime.cz.

 

Zboží je možné vracet v zákonné lhůtě 14 dnů nebo dle případné individuální dohody v nepoužitém stavu viz naše obchodní podmínky.
Náklady spojené s vrácením zboží nelze požadovat zpět, hradíte je tedy Vy.

 

Výměna zakoupeného nepoužitého zboží za jiné.

Postup je totožný jako při vrácení zboží jen uvedete informace v emailu, za jaké konkrétní zboží žádáte jej vyměnit a v jakém počtu. Nezapomeňte uvést také jakým případným způsobem nedoplatek budete hradit a to hotově, dobírkou nebo převodem. Po Praze je při výměně možné využít i naší dopravy a v tomto případě nás nejprve kontaktujete.

Pokud si něčím nejste jisti před vrácením, napište nám nebo rovnou zavolejte :-).

Facebook